Jan. 18, 2018

Kamuolys bailys

Gimtadienio dieną berniukui Lukui tėveliai nupirko kamuolį. Lukas džiaugėsi dovana ir dažnai kamuolį vesdavosi į lauką paspardyti. Stipriai spirdavo berniukas ir smagiai skriedavo oru kamuolys, bet vos tik akimirką Lukas kamuolio nestebėdavo šis pasislėpdavo, todėl kamuolį berniukas praminė bailiu.

Kartą, kol Lukas žaidė su kitais žaislais, kamuolys pasirideno po lova. Įlindo į tolimiausią kampą ir pasislėpė, bet čia jau gyveno klastingas voras. Vos tik kamuolys užsnūdo voras nuaudė tinklą ir apraizgė jį, kad tas nebegalėtų ištrūkti. Pabudęs kamuolys išsigando. Ilgai tyliai verkė pykdamas ant savęs, kad pasislėpė nuo berniuko. Jis girdėjo kaip jo ieško Lukas, tačiau pasprukti iš voro tinklų pats nepajėgė. Taip tapo kamuolys voro namų puošmena.

Prabėgo savaitė ir kamuolys jau nebesitikėjo, kad kas jį suras, bet staiga  po lova įsibrovė šluota. Šluota greitai čiupo voro tinklą ir jį sutraukė. Išlaisvintas kamuolys iškarto išridėjo į kambario vidurį ir net kelis kartus bumbsėdamas grindimis laimingas pašoko į orą. Jį iškarto pastebėjusi Luko mama pašaukė berniuką ir kamuolys netrukus vėl atsidūrė lauke, kur drauge su berniuku bėgiojo ir žaidė tik jau nebesislapstė.